Γενικά
Για σουβλάκια στην Καλαμάτα μετά το γάμο της, η Μαρία Μενούνος (φωτογραφίες)
Λίγο πριν επιστρέψει στο ξενοδοχείο της η ελληνοαμερικανίδα παρουσιάστρια έκανε… στάση για σουβλάκια.
![Για σουβλάκια στην Καλαμάτα μετά το γάμο της, η Μαρία Μενούνος (φωτογραφίες)](https://ant1media.azureedge.net/imgHandler/1000//a01b42ec-8f12-477c-aa0f-7c3f96b02817.jpg)
Μπορεί το τραπέζι του γάμου της Μαρίας Μενούνος να έγινε στην αυλή του σχολείου του χωριού της, η ίδια πάντως πριν επιστρέψει στο ξενοδοχείο όπου έμεινε στην Καλαμάτα, έκανε μία μικρή στάση για φαγητό μαζί με τον σύζυγό της και λίγους φίλους .
Όπως αναφέρει το tharrosnews.gr η παρουσιάστρια λίγο μετά τις 3 επέστρεψε στην Καλαμάτα.
Μάλιστα πριν γυρίσει στο ξενοδοχείο της, αποφάσισε να κάνει μια στάση για να γευτεί πίτες και σουβλάκια.
Ειδικότερα η Μαρία Μενούνος πήγε σε ψητοπωλείο στο κέντρο της πόλης, με τον κόσμο που βρισκόταν στο σημείο να κοιτά όλο απορία, ενώ η νύφη δεν αρνήθηκε να φωτογραφηθεί με όσους της το ζήτησαν.