Γενικά
To “My Way”... βγαίνει σε Πάτρα και Αγία Παρασκευή
Ένα μοναδικό ταξίδι γεύσεων το Σαββατοκύριακο στον ΑΝΤ1!
![To “My Way”... βγαίνει σε Πάτρα και Αγία Παρασκευή](https://ant1media.azureedge.net/imgHandler/1000//00978415-2c84-4d89-82c4-ac9dc881b163.jpg)
Το “My Way”, συνεχίζει το τρελό οδοιπορικό του. Το Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Δεκεμβρίου στις 17.00, μας πάει μέσα από τη συχνότητα του ΑΝΤ1, σε Πάτρα και Αγία Παρασκευή!
Το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου, σειρά σε αυτό το μοναδικό ταξίδι γεύσεων έχει η Πάτρα. Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου και ο Δημήτρης Σταρόβας δοκιμάζουν αστακούς, μενταγιόν σολωμού αλλά και την καλύτερη pasta bolognese! Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουν..... και οι Alcatraz απογειώνουν το κέφι!
Την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου, ο Γρηγόρης ετοιμάζει γλυκά διότι είναι καλεσμένος στο ΠΡΩΙΝΟ με τη Φαίη Σκορδά! Λίγο πριν φύγει για το Nomads μας πηγαίνει στα καλύτερα γευστικά στέκια της Αγίας Παρασκευής.
“My Way”: Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Δεκεμβρίου στις 17.00, μόνο στον ΑΝΤ1!