Ποδόσφαιρο
24 Αυγούστου 2016 11:13
Με “αέρα πρόκρισης” ο Παναθηναϊκός πέταξε για τη Δανία
Με το 3-0 του πρώτου αγώνα στις αποσκευές τους οι “πράσινοι” έχουν ξεκάθαρο προβάδισμα έναντι της Μπρόντμπι.
![Με “αέρα πρόκρισης” ο Παναθηναϊκός πέταξε για τη Δανία](https://ant1media.azureedge.net/imgHandler/1000//f0e45b33-7abe-4389-863f-d8e09b945d9b.jpg)
Για την Δανία αναχώρησε σήμερα το πρωί ο Παναθηναϊκός, όπου αύριο θα αντιμετωπίσει την Μπρόντμπι στον αγώνα ρεβάνς της “Λεωφόρου” για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League.
Οι “πράσινοι” έχουν το πάνω χέρι μετά το επιβλητικό 3-0 του πρώτου αγώνα, ωστόσο όπως τόνισε κατά την αναχώρηση ο τερματοφύλακας της ομάδας, Λουκ Στιλ: «το παιχνίδι χρειάζεται προσοχή».
«Δεν είναι καθόλου εύκολο το παιχνίδι. Είναι ένα παιχνίδι που απαιτεί προσοχή. Πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι από το πρώτο λεπτό και να κάνουμε αυτό που πρέπει» τόνισε ο Άγγλος τερματοφύλακας.
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή του παρόντος άρθρου, χωρίς αναφορά στην πηγή antenna.gr (με ενεργό σύνδεσμο προς το antenna.gr)