Υγεία
H Μαρέβα Μητσοτάκη στο Καστελόριζο μαζί με εθελοντές γιατρούς για τον κορονοϊό (εικόνες)
Η σύζυγος του Πρωθυπουργού ανέβασε φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από τις εθελοντικές δράσεις στις οποίες συμμετείχε.
![H Μαρέβα Μητσοτάκη στο Καστελόριζο μαζί με εθελοντές γιατρούς για τον κορονοϊό (εικόνες)](https://ant1media.azureedge.net/imgHandler/1000//49dac5b1-85c0-4c82-a964-8bbdf0a08c29.jpg)
Στο Καστελόριζο βρέθηκε σήμερα η Μαρέβα Μητσοτάκη μαζί με τους εθελοντές γιατρούς της Axion Hellas, οι οποίοι, σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ πραγματοποίησαν διαγνωστικά τεστ για τον Covid19 σε κατοίκους του νησιού.
Η Μαρέβα Μητσοτάκη ανέβασε φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από τις εθελοντικές δράσεις στις οποίες συμμετείχε, με την εξής λεζάντα:
«Μέσα σε αυτήν τη δύσκολη συγκυρία για όλους ο εθελοντισμός κατέχει τη σπουδαιότερη αξία στην κοινωνία. Η Axion Hellas για ακόμη μια φορά προσφέρει όπου υπάρχει ανάγκη. Σήμερα στο Καστελλόριζο μαζί με τους εθελοντές γιατρούς και σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ πραγματοποιήθηκαν διαγνωστικά tests για τον Covid19».